Ósmy marca zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto pomyśleć o sposobie na sprawienie przyjemności bliskim kobietom. Tymczasem panie zamieszkujące miasto Turek będą mogły świętować Dzień Kobiet przez cztery dni. Miasto przygotowało szereg atrakcji i warsztatów związanych z ósmą edycją Babskiego Weekendu!

Ciekawe wydarzenia w Turku między 4 a 8 marca

Świętowanie Dnia Kobiet w Turku rozpocznie się już w sobotę 4 marca. Na godzinę 17:00 zaplanowano koncert grupy The Zgreds, który odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia Przystań. Interesująco zapowiada się również niedziela. O godzinie 15:00 w Przystani odbędzie się darmowy trening zorganizowany przez Fitness Planet. Po wspólnych ćwiczeniach rozpoczną się wykłady związane z popularną ostatnio dietą ketogeniczną.

W poniedziałek i środę warto odwiedzić Miejski Dom Kultury, gdzie odbędą się warsztaty robienia naturalnych mydeł oraz występ stand-uperki Wiolki Walaszczyk. We wtorek o 17:00 Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z pisarką Iwoną Kienzler. W środę ósmego marca odbędzie koncert grupy Kasztelan Band Project. Niektóre trakcje są darmowe, inne płatne. Warto wspomnieć, że w weekend kobiety mogą liczyć na 50% zniżkę przy zakupie biletów na basen.