Stowarzyszenie Przystań zorganizowało pełne radości i słodkości wydarzenie, które miało miejsce 23 listopada. Wyjątkowe występy, ciepłe życzenia oraz smakowite przekąski to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na wszystkich uczestników spotkania.

Wydarzenie to zostało zorganizowane w odpowiedzi na niedawno obchodzony Ogólnopolski Dzień Ludzi Starszych. W siedzibie Stowarzyszenia Przystań gościliśmy wielu seniorów, a także licznych zaproszonych gości, w tym reprezentantów lokalnej samorządności. Na powitanie gości, Elżbieta Frasunkiewicz – przedstawicielka Stowarzyszenia Podróżników w Turku, skierowała do nich serdeczne życzenia zdrowia, pogody ducha oraz realizacji ukrytych marzeń.

Dariusz Kałużny – starosta powiatu tureckiego, z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora przekazał swoje życzenia pełne uśmiechu, zdrowia i spełnienia marzeń każdego dnia. Starosta ufundował również tort na tę specjalną okazję.

Wiceburmistrz Miasta Turku, Jerzy Kurzawa, na znak swojego wielkiego szacunku dla obecnych, obdarował ich koszem pełnym smakołyków. W swoim przemówieniu podkreślił, że obecność seniorów na tym spotkaniu jest dowodem na to, że są pełni energii i chęci do dalszego rozwoju. Zachęcał do częstych spotkań i cieszenia się sobą nawzajem, przypominając wszystkim o licznych inicjatywach podejmowanych przez członków stowarzyszenia.