Od czasu do czasu warto zrobić sobie tę przyjemność i zjeść obiad na mieście. Bez przejmowania się myciem naczyń i przygotowywaniem dania. Sprawdziliśmy opinie klientów w Google i wybraliśmy 3 najlepsze restauracje w mieście. Zobacz, gdzie warto zjeść!

Hito Sushi Turek

Zaczniemy od restauracji sushi, bo cieszą się one naprawdę dużą popularnością. Zauważyliśmy również, że klienci są bardziej wymagający, jeśli chodzi o restauracje sushi i zwykle bardzo surowo je oceniają. Tym bardziej więc Hito Sushi w Turku jest restauracją wartą uwagi. Niektórzy klienci zaznaczają, że w tym lokalu człowiek czuje się jak w Japonii, ale ma zdecydowanie bliżej.

Sushi serwowane w tym miejscu jest naprawdę smaczne i w dobrej cenie. Świeże składniki i umiejętne tworzenie kompozycji robią swoje. Pozytywne oceny pod profilem Hito Sushi w Google wystawiają zarówno doświadczeni miłośnicy kuchni japońskiej, jak i przypadkowi smakosze chcący spróbować czegoś nowego.

Adres: Browarna 2, 62-700 Turek.

Ristorante Pizzeria Da Massimo

Kuchnia włoska jest jedną z ulubionych, jeśli chodzi o Polskę. Bardzo ciężko jest znaleźć osobę, która nie przepada za pizzą. Dobrze przyrządzona potrafi uzależnić! Kuchnia włoska to także znakomite makarony. Dużym plusem pizzerii jest fakt, że podawane dania przypadają do gustu również dzieciom, czego nie można powiedzieć na przykład o sushi.

Ristorante Pizzeria Da Massimo jest jedną z najpopularniejszych restauracji w mieście. Nic w tym dziwnego, jeśli weźmiemy pod uwagę dobrą lokalizację, przyjemny lokal, sympatyczną obsługę i wreszcie pyszne jedzenie.

Adres: 3 Maja 2, 62-700 Turek.

Stołówka Stacja Smaków

Nazwa może nie kojarzy się wyszukanie, ale jeśli mamy ochotę na pyszny, domowy obiad w dobrej cenie, Stołówka Stacja Smaków będzie najlepszym wyborem. Klienci są wprost zachwyceni jakością, smakiem i dużymi porcjami, które są codziennością w tym przyjemnym lokalu. Nawet największy głodomór wyjdzie stąd najedzony i zadowolony, ponieważ porcje są nietypowo duże.

Adres: Poduchowne 3, 62-700 Turek.