Nowy rok na terenie powiatu tureckiego rozpoczął się dość spokojnie, bez większych zdarzeń. Jednak o tragizmie pierwszych dni stycznia przekonuje jedno nieszczęśliwe zdarzenie, które kosztowało życie starszej kobiety zamieszkującej Turek.

Wydarzenie to miało miejsce podczas ostatniej nocy starego roku. Przykre incydenty dotyczyły starszej kobiety, która niefortunnie spadła przez okno swojego mieszkania w Turku, doprowadzając do swojej śmierci.

Kluczowe szczegóły zdarzenia są następujące: Miało ono miejsce 31 grudnia, około godziny 22:00. Wypadkowa sytuacja rozegrała się w jednym z mieszkań przy ulicy Kolska Szosa. Tu doszło do tragicznego upadku 93-letniej pani, która wyglądając przez okno, nieszczęśliwie z niego wypadła.

Po otrzymaniu zgłoszenia interweniowali funkcjonariusze policji i Zespół Ratownictwa Medycznego. Nieszczęsna kobieta została natychmiast przetransportowana do szpitala miejskiego w Koninie. Mimo usilnej walki o jej życie, kobieta niestety zmarła. Powodem śmierci były urazy ciała odniesione podczas tragicznego upadku.