Jeśli jesteś mieszkańcem Turku i masz pytania do kandydatów na burmistrza tego miasta, to mamy dla Ciebie dobre wieści. Możliwość zadania pytań oferuje formularz dostępny poniżej. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o ich planach dotyczących przyszłości Twojego miasta oraz poruszyć kwestie, które uważasz za najbardziej istotne.

Najbardziej interesujące i zasługujące na uwagę pytania, które wpłyną od czytelników, zostaną przedstawione kandydatom podczas debaty samorządowej. Debatę zaplanowano na 19 marca i rozpocznie się o godzinie 18:30. Transmisja na żywo będzie dostępna na stronie internetowej LM oraz na profilach mediów społecznościowych – Facebooku i YouTube. Podczas tej debaty również będzie można zadać pytania kandydatom.

Każdy z kandydatów na stanowisko burmistrza Turku otrzymał już od nas zaproszenie do udziału w debacie. Wśród nich jest obecny burmistrz Turku – Romuald Antosik z Ziemi Turkowskiej, który ubiega się o kolejną kadencję, Dariusz Kałużny reprezentujący Komitet Łączy nas Turek oraz Marek Pańczyk i Piotr Rybarski z Koalicji Obywatelskiej. Mamy nadzieję, że do końca tygodnia (do piątku) wszyscy potwierdzą swoją obecność na debacie.