W ramach innowacyjnego projektu o nazwie „Droga do zatrudnienia po węglu”, realizowanego przez firmę DGA S.A., aż 500 osób ma szansę na podjęcie nowego zatrudnienia. W środę firma zorganizowała spotkanie, które miało na celu przedstawić ten projekt potencjalnym pracodawcom, którzy wykazali chęć uczestniczenia w tej inicjatywie.

Serdeczne spotkanie z pracodawcami w mieście Turek stanowiło kolejny punkt na drodze do pełnej realizacji projektu „Droga do zatrudnienia po węglu”. Za organizację tego wydarzenia odpowiadała renomowana firma DGA S.A. Celem czwartkowego zgromadzenia było udzielenie informacji lokalnym biznesmenom na temat możliwości uzyskania finansowego wsparcia na tworzenie nowych miejsc pracy i zatrudnianie nowych pracowników.

„Od 34 lat jesteśmy obecni na rynku. Specjalizujemy się w realizacji projektów unijnych, szczególnie aktywnie działamy na terenie Wielkopolski, gdzie mamy spore doświadczenie. Bardzo dobrze znamy ten rynek, ale aby utrzymać relacje biznesowe i udzielać bieżących informacji o naszym projekcie, zdecydowaliśmy się na organizację takich spotkań”, wyjaśniła Magdalena Franciszczak, pełniąca funkcję dyrektora projektu w firmie DGA S.A.