Mieszkańcy Turku od 1 września mogą korzystać z bezpłatnej aplikacji Eharmonogram. Dzięki darmowej aplikacji każdy zyska dostęp do informacji związanych z segregacją i odbiorem odpadów na terenie miasta. Eharmonogram zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące gospodarki śmieciowej w jednym miejscu.

Pomoc w segregowaniu śmieci i eko-edukacja

Od kilku lat wyrzucanie śmieci staje się coraz bardziej skomplikowane. Trzeba się z tym jednak pogodzić, bo odpady powoli zaczynają przykrywać Ziemię paskudną kołdrą zanieczyszczeń. Aby uniknąć dodatkowych kosztów lub kar, powinniśmy stosować się do zaleceń związanych z segregacją odpadów. Pomocna może się okazać aplikacja Eharmonogram, która informuje między innymi o terminach wywozu śmieci wielkogabarytowych. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę aplikacji adres swojej ulicy, by dowiedzieć się, kiedy możesz pozbyć się odpadów wielkogabarytowych.

Aplikacja Eharmonogram zawiera więcej przydatnych informacji. Na uwagę zasługują także niuanse związane z segregacją śmieci. Dzięki aplikacji nie będziesz mieć już wątpliwości, jakie odpady wyrzucać do zmieszanych, a jakie podlegają segregacji. Dla wszystkich, którzy przeprowadzają w domu prace remontowe, cenną informacją będzie rozpiska najbliższych punktów PSZOK.

Eharmonogram udostępnia również informacje o aktualnym stanie powietrza na terenie miejscowości. Co więcej, za jej pośrednictwem można zgłosić istnienie dzikich wysypisk.

Co zyskujesz dzięki darmowej aplikacji EcoHarmonogram?

Aplikacja dostępna dla mieszkańców miasta Turek jest prosta w obsłudze i nie potrzebuje wiele uwagi. Eharmonogram będzie spokojnie istniał w Twoim telefonie, nie zajmując wiele miejsca. W zamian za to zyskujesz szybki dostęp do naprawdę przydatnych obecnie informacji. Nie ma się co oszukiwać, wszyscy produkujemy śmieci. Prawidłowe sortowanie odpadów to konieczność, warto więc skorzystać z bezpłatnej pomocy!

Osoby, które nie posiadają smartfona, tym samym nie mając dostępu do aplikacji, niezbędne informacje znajdą w serwisie informacyjnym Miasta Turek. Korzystanie z aplikacji jest jednak dużo wygodniejsze.